15 49.0138 8.38624 none both 0 4000 1 0 horizontal https://justnature.pl 300 1
sticky-logo

Programy do fakturowania – posiadają coraz więcej opcji, które ułatwią Ci pracę. Sprawdź, które wybrać.

5 kwietnia, 2022
284 VIEWS
programy-do-fakturowania

Na rynku obecnie mamy ogromny wybór programów do fakturowania, a dzięki nim oszczędzamy dużo czasu – ale to nie wszystko.

Poniżej dowiesz się jakie jeszcze opcje możesz znaleźć, które będą pomocne przy wystawianiu faktur.

Co zatem oferują jeszcze programy do fakturowania ?

Z cała pewnością szybkość  i sprawność wystawienia faktur jest największym atutem.

Jednak dzięki coraz to bardziej innowacyjnym rozwiązaniom, mamy możliwość wystawienia faktury nawet na spotkaniu z klientem.

To z pewnością obopólna korzyść.

Wówczas wszystkie kwestie są klarowne i można je omówić na bieżąco. Często dzieje się tak, że umawiając się na jakąś usługę – zleceniobiorca otrzymuje informację o kwocie. Dopiero przy otrzymaniu faktury okazuje się, że mowa była o kwocie netto, a nie brutto. Co rodzi nieporozumienia, i tym samym większe koszty po stronie zleceniobiorcy. Wystawienie faktury w obecności obu stron jest zatem dużą korzyścią.

Wiele programów do fakturowania jest także dostępna mobilnie, więc mamy możliwość skorzystania z tego programu w dowolnym miejscu, dlatego, że większość z nas częściej posiada przy sobie telefon komórkowy, niż laptop.

Innym atutem wystawiania faktur przez program, jest to, że nie jest konieczny wydruk faktur, więc oszczędzamy papier i środowisko, i możemy wszelką dokumentację przesłać drogą elektroniczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzimy czas, paliwo, i nerwy spowodowane korkami.

Dzięki wielu programom do fakturowania będziesz mieć stały wgląd do finansów i kosztów. Masz możliwość bieżącego monitorowania swoich dochodów.

Wszystko będzie uporządkowane i klarowne.

Czy to już koniec korzyści?

Zdecydowanie nie. W niektórych programach masz jeszcze więcej możliwości.

Przy zapisie w programie do fakturowania, danych stałych kontrahentów, masz możliwość jeszcze szybszego wystawienia faktur. Możesz w nim także wysyłać powiadomienia o niezapłaconych fakturach, a także przesyłać linki do szybkich płatności.

Niektóre programy do fakturowania umożliwiają także zlecanie faktoringu. Co w praktyce przekłada się na otrzymanie gotówki, przed terminem realizacji płatności od kontrahenta.

Przed wyborem konkretnego programu do fakturowania, sprawdź jakie posiada zabezpieczenia danych – aby wrażliwe informacje Twoje i Twoich klientów nie zostały naruszone.

Sprawdź: https://szybkafaktura.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ Jak działa skup oleju przepracowanego?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x