• Olej konopny Omega 3 250ml

28.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price 26
Poczta Polska Europa 26
Kurier DHL 99
The Availability Of Mało

Olej konopnyz niełuskanych nasion konopi Cannabis Sativa L. tłoczony na zimno, niefiltrowany. Sposób jego wytwarzania sprawia, że zachowuje on wszystkie cenne składniki pochodzące z konopi siewnych.

Olej konopny charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz Omega-6 oraz innych tłuszczów nienasyconych, w tym Omega-9. Są one potrzebne do regulowania wszelkich procesów zachodzących w organizmie. Pozytywnie wpływa szczególnie na układ krążenia i układ nerwowy, w tym pracę mózgu. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Dodatkowo w oleju konopnym można odnaleźć witaminy rozpuszczalne w tłuszczach z grupy: A, D, E, K, witaminę B, wapń, cynk, fosfor, aminokwasy, fitosterole oraz magnez.

Dzięki temu powinny stosować go osoby, które chcą zadbać o skórę, włosy, paznokcie, prowadzą stresujący tryb życia oraz chcą wesprzeć pracę układu odpornościowego. Powinni stosować go zarówno dorośli, jak i dzieci i osoby starsze. Wystarczy dodać go do sałatki, pesto, zup, sosów czy warzywnych koktajli. Posiada lekko orzechowy smak, który nadaje każdej potrawie przyjemnego aromatu.

Sposób użycia: można stosować go m.in. jako dodatek do pieczywa, makaronów lub sałatek.

Produkt polecany także dla wegetarian i wegan.

UWAGA: Produkt do stosowania na zimno, nie nadaje się do smażenia.

Objętość netto: 250 ml

Składniki: 100% olej z nasiona konopi siewnych (Cannabis Sativa L.)

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku!